Jak najlepiej wykorzystać z możliwości katalogu?

 

Przewodnik

 

Oferujemy Państwu 6 wskazówek w jaki sposób wykorzystać potencjalne możliwości katalogu.

 

1. Opiszcie w jak najlepszy sposób waszą firmę
2. Umieście logo oraz zdjęcia
3. Podajcie pełne dane kontaktowe firmy
4. Unieście firmę w większej ilości branż
5. Utwórzcie listę produktów
6. Umieść opisu firmy oraz produktów w innych językach

 

 

1. Opiszcie w jak najlepszy sposób waszą firmę

 

Czym dokładniejszy i obszerniejszy opis firmy, jej kluczowych działalności i produktów zamieścicie w wpisie, tym bardziej zwiększycie możliwości wyszukiwania w katalogu jak i również w wyszukiwarce Google. Opisu firmy nie kopiujcie bezpośrednio z waszych firmowych stron www – stwórzcie własny, oryginalny, niepowtarzalny opis firmy.

 

 

2. Umieście logo oraz zdjęcia

 

Logo firmowe oraz zdjęcia firmy, produktów lub oferowanych przez firmę usług przyciągną a zarazem wyróżnią waszą firmę na tle konkurencji. Jeśli posiadacie wysokiej jakości zdjęcia, skorzystajcie z tej okazji i unieście swoje logo oraz stwórzcie własną galerię zdjęć. Do opisu firmy możecie dołączyć nieograniczona liczbę zdjęć, które następnie zostaną wyświetlone użytkownikowi na całym ekranie monitora.

 

 

3. Podajcie pełne dane kontaktowe firmy

 

Dane kontaktowe firmy uzupełnijcie jak najdokładniej jest to tylko możliwe. Nie zapomnijcie o numerze telefonu, adresie e-mailu, linkach do firmowych stron internetowych. Jeśli jest to możliwe podajcie również godziny pracy firmy.

 

 

4. Unieście firmę w większej ilości branż

 

W im większej liczbie kategorii firma zostanie umieszczona tym lepszą zyska pozycję. Ilość kategorii nie jest ograniczona. Umieszczenie firmy w poszczególnej kategorii musi odpowiadać wykonywanej przez firmę działalności.

 

 

5. Utwórzcie listę produktów

 

Tak samo jak w opisie firmy tak i w opisie produktów czy też usług, możecie dokonać jego wpisu w katalogu. Opis ten ma niezmienione formę jak wpis firmy podajecie nazwę, opis, logo oraz zdjęcia. Czym dokładniej opiszecie produkt czy też usługę tym bardziej zwiększycie możliwość pozyskania klienta.

 

 

6. Umieść opisu firmy oraz produktów w innych językach

 

Tak samo jak opis firmy możecie również umieści także przetłumaczony opis produktów czy usług który zostanie zamieszczony w katalogu. Opisy te maja niezmieniona formę, nazwa, opis, loga a zdjęcia. Czym dokładniej opiszecie produkt czy też usługi tym zwiększa się możliwość pozyskania potencjalnego klienta zagranicznego.

 

TIP:Dodaj swoją firmę! Tworzenie profilu trwa 5 minut i jest absolutnie ZA DARMO! Więcej informacji. Dodaj firmę Zaloguj się